Kayıp Yıldızın Işığı aynı bedende iki ayrı ruh taşıyan cesur bir genç kızın öyküsü.

Tanıtım metninden:
Yıkılmış bir krallığın ardından gelen kaos ve İblis ile işbirliği yapmış bir zalim…

Dağ köylerinde yaşayan Aldueren, tüm Adakıta’nın kaderini ellerinde tuttuğunu nereden bilebilirdi?

Çıktığı tehlikelerle dolu yolculuk genç kızın aynı zamanda büyü ile gizlenmiş gerçek kimliğini aramaya başladığı bir ruhsal yolculuğa dönüşüyor.

Aldueren’in kaderi ormanda yaralı olarak rastladığı bradhelin savaşçısı Erulain ile değişiyor. Zalime karşı mücadelesi onu hiç bilmediği diyarlara sürgün ediyor. Neyse ki dostları Erulain, Aarab ve Kaptan Jasfid yanında.

İki ayrı kimlik arasında zaman zaman bocalayan Aldueren, çocukluk aşkı Elmour ve Erulain arasında kendini sıkışmış hissediyor.

Cesur bir genç kadının çaresiz halklara ilham oluşunun hikâyesini okuyacaksınız.

“Ne saf iyilik, ne de saf kötülük vardır. Dünya tüm bu güçlerin dengesi altındadır. Sadece zaman zaman denge bir yana doğru eğilerek bozulur. İyilik ve kötülüğün dengesi üzerine kurulmuş olan evrende, ne kötülük yok olacak, ne de sonsuza dek iyilik hüküm sürecek. Biz sadece kötülüğün bir neferi olan iblisi yok ederek ancak iyilik ve kötülük arasındaki dengeyi sağlayabiliriz işte bizim yapacağımız şey de bu kardeşim…” Aldueren.

Erdemli sayılanlar bile hata yapar. Bazen tüm dünyayı felakete sürükleyenler en bilgili görünenler değil midir? Çünkü iyilik ile kötülük arasında sadece ince bir çizgi vardır.

Saklanarak yaşayan Kelt topluluğunun parlak karakterleriyle şaşırtıcı bir yolculuğa hazırsanız yıldızın ışığının peşine takılın...
.
.
.
Yazar: Esra İlter Demirbilek
Editör: @eceozbas
Kapak:@serhatfiliz_
Yayınevi: @narsist.kitap @yayinevimavinefes
Back to Top